Home > 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ

Profesyonel Denizcilik İndirim Günleri

Hafta içi  her Pazartesi Salı Çarşamba ve Perşembe günlerinde yapacağınız organizasyonlarda sabah saat 10.00-17.00 arası %30 akşam saat 18.00-24.00 arası %25 indirim fırsatlarımız başlamıştır.

Detaylar ve gerekli bilgi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

14 Şubat’ın gelmesine sayılı günler kala sevgililerin “sevgililer gününü nasıl kutlayacağız” telaşı başlamış durumda. Dünyada hiç tanımadığınız milyonlarca birbirini seven insan ile aynı anda aşkı kutlamak hiç şüphesiz evrensel bir mutluluk kaynağı.  Dünyanın önemli günde, sevgilinize yapacağınız sevgililer günü sürprizinin unutulmaz olmasını ve sevgilinizin kendisini çok özel hissetmesini istediğinizi Profesyonel Denizcilik olarak gayet iyi biliyoruz.

14 Şubat sevgililer günü nü sevgilinizle eşinizle nişanlınızla veya sözlünüzle lüks yatlarımız da baş başa sevgililer gününe özel uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmış şahşalı masanız da yemeğinizi afiyetle yerken Keman eşliğinde size özel istediğiniz yazıları İstanbul semalarına yazılırken partnerinizle unutulmaz saatler yasamak ve detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ArabicChinese (Traditional)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanishTurkishUkrainian